... Tvorba webových stránek

Webdesign

Virtuální prohlídky od 490 Kč

21.07.2011

Virtuální prohlídky nejvyšší kvality za přijatelné peníze, on-line ceník, portfolio panoramat… Více virtuálních prohlídek na www.virtual360.cz

Vaše webové stránky ve vyhledávačích?

04.02.2009

Pokud Vaše webové stránky nezobrazují internetové vyhledávače např. Google nebo Seznam na předních pozicích, je pravděpodobné, že máte webové stránky špatně optimalizované. Nechte si od nás zhotovit analýzu ZDARMA, pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle +420 603 442 778 nebo na našem e-mailu.

Virtuální prohlídky focené z 10 metrů

29.04.2008

Exteriéry, sportoviště, rozlehlé areály, golfová hřiště... To je jen pár možností, kde využít tyto exkluzivní panoramatické fotografie! Někde fotografie z běžné výšky prostě nestačí, proto přicházíme se zcela novou technologií focení virtuálních prohlídek. A takhle to celé vypadá...

Virtuální prohlídka na mobilu

09.04.2008

Nyní můžete mít virtuální prohlídku i na svém mobilním telefonu! Pochlubte se partnerům a kamarádům s interiérem nebo exteriérem Vaší firmy kdykoliv a kdekoliv.

Redakční systém INAP

Redakční systém INAP je postaven na základním modulu se správou obsahu, který lze rozšířit o mnoho dalších přídavných modulů. Do našeho redakčního systému převádíme i starší webové prezentace. Na první pohled nic nepoznáte, jen budete mít přístupnou správu obsahu celého webu. Nechte si od nás spočítat nezávaznou kalkulaci, určitě budete překvapeni velmi nízkými cenami.

Základní modul redakčního systému s editací obsahu

Systém umožňuje libovolně vkládat a editovat veškerý obsah na stránkách bez znalosti HTML kódu. Editace obsahu je podobná práci s textovým editorem Microsoft Word. Klient má k dispozici všechny ovládací elementy, které jsou stanoveny předem grafikou a strukturou vytvořených webových stránek. V administraci je dále možné přidat a editovat záložky.

Přídavné moduly

MODUL – jazykové mutace

Umožňuje vkládat libovolné množství jazykových mutací. Každá jazyková mutace může mít naprosto odlišný obsah.

MODUL – fotogalerie

Umožňuje vkládat libovolné množství fotografií v JPG do fotogalerie. Systém sám upraví fotografie do formátu vhodného k zobrazování na webových stránkách, tzn. fotografii zmenší a optimalizuje pro web (menší velikost pro prohlížení na internetu).

MODUL – ceníky

Umožňuje vkládat libovolné množství ceníků ve formátu – popis, cena bez DPH a cena s DPH. Součástí modulu je také import ve formátu CSV (EXCEL) - možnost úprav cen v Excelu a importu do webové prezentace.

MODUL – ceníky slevový systém

Nadstavba k modulu ceníky. Umožňuje konkrétním klientům nebo skupinám klientů nastavit slevy. Po přihlášení klienta se zobrazí v ceníkách ceny snížené o individuální slevu. Slevy lze nastavovat zvlášť pro konkrétní položky v ceníku.

MODUL – objednávky

Umožňuje vkládat libovolné množství formulářů k odeslání např. objednávek, ale lze jej použít například i k vytvoření kontaktního formuláře apod. Klient může sám libovolně editovat kolonky ve formuláři, přiřazovat ke kolonce označení „povinně“ a měnit e-mailovou adresu, na kterou bude formulář odesílán. Všechny objednávky jsou zároveň uloženy v administraci, v kolonce objednávky, kde si je může klient zobrazit a přiřadit k nim označení „vyřízena“.

MODUL – kniha návštěv

Umožňuje používat na svých stránkách knihu hostů. V praxi lze využít i jako rubriku otázky a odpovědi. V administraci lze vložené příspěvky mazat a editovat, případně doplnit o vlastní text – např. odpověď. Kniha návštěv obsahuje ochranu proti SPAMU a škodícím uživatelům.

MODUL – soubory ke stažení

Umožňuje vkládat libovolné množství souborů. Tyto soubory se zobrazují na určeném místě na webových stránkách např. v záložce downloads. Po vložení souboru přes webový formulář se soubor automaticky vloží na server, přečte se jeho velikost, která se zobrazí u položky souboru.

MODUL – aktuality

Umožňuje vkládat libovolné množství aktualit na server. Aktuality jsou ve formátu: autor, datum vložení, nadpis, text.

MODUL – novinky

Umožňuje vkládat libovolné množství novinek na server. Shodná funkce jako modul Aktuality s tím, že u novinek je možné ke každé položce přiřadit jednu fotku.

MODUL – videa

Umožňuje vkládat libovolné množství videosouborů, které je omezené pouze prostorem na disku (v naší nabídce 5GB).

MODUL – počítadlo stránek

Zobrazuje množství klientů, kteří navštívili webovou prezentaci. Přehledně rozdělené podle období: den, týden, měsíc.

MODUL – registrace klientů

Umožňuje registraci klientů a správu jejich účtu. V praxi lze propojit se systémem slev, FTP účtem a katalogem výrobků.

MODUL – katalog produktů

Jednoduchá správa produktů na internetu. Každý produkt může obsahovat fotografii, libovolný text jako popis, cenu a objednávkový formulář. Formulář se může zobrazit pod produktem například jako registrace klienta, který výrobek objednává.

MODUL – FTP

Na FTP účet mohou klienti vkládat soubory nebo z něho soubory stahovat. Každý přihlášený klient vidí na svém FTP účtu pouze soubory, pro které má přiřazena práva. Když klient na server uloží libovolný soubor, tento soubor na FTP neuvidí žádný jiný klient kromě majitele webové prezentace, který vidí všechny uložené soubory.

MODUL – zálohování obsahu

Umožňuje zálohovat obsah dle momentálního nastavení a vložených dat. Pokud se nedopatřením stane, že klient vymaže některý článek nebo celou záložku, může tato data jednoduše obnovit ze zálohy.

cz
cz

Kontakt:
Naproma Production, s.r.o.
Na Valech 32
160 00 Praha 6
tel.:   233 344 631
         242 499 893
         242 430 946
fax:   233 344 632
naproma@naproma.cz

 

Partneři:
Půjčovna navigací GPS