... Tvorba webových stránek

Webdesign

Virtuální prohlídky od 490 Kč

21.07.2011

Virtuální prohlídky nejvyšší kvality za přijatelné peníze, on-line ceník, portfolio panoramat… Více virtuálních prohlídek na www.virtual360.cz

Vaše webové stránky ve vyhledávačích?

04.02.2009

Pokud Vaše webové stránky nezobrazují internetové vyhledávače např. Google nebo Seznam na předních pozicích, je pravděpodobné, že máte webové stránky špatně optimalizované. Nechte si od nás zhotovit analýzu ZDARMA, pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle +420 603 442 778 nebo na našem e-mailu.

Virtuální prohlídky focené z 10 metrů

29.04.2008

Exteriéry, sportoviště, rozlehlé areály, golfová hřiště... To je jen pár možností, kde využít tyto exkluzivní panoramatické fotografie! Někde fotografie z běžné výšky prostě nestačí, proto přicházíme se zcela novou technologií focení virtuálních prohlídek. A takhle to celé vypadá...

Virtuální prohlídka na mobilu

09.04.2008

Nyní můžete mít virtuální prohlídku i na svém mobilním telefonu! Pochlubte se partnerům a kamarádům s interiérem nebo exteriérem Vaší firmy kdykoliv a kdekoliv.

SEO optimalizace

Nezapomínejte na SEO optimalizaci

Hlavním cílem každé internetové prezentace je přilákat uživatele a tím pádem nové klienty. Internet se v posledních letech rozrostl do obrovských rozměrů, takže většina uživatelů hledá webové stránky pouze s pomocí internetových vyhledávačů jako je Seznam, Google a mnoho dalších. Aby se Vaše internetová prezentace zařadila do výsledků vyhledávání na přední pozice, je třeba webové stránky dobře napsat a docílit vysokou hodnotu stránky ve vyhledávacích centrech. Tomuto kroku se obecně říká SEO optimalizace.

SEO optimalizaci zajišťujeme v několika krocích:

 • Základní SEO optimalizace začíná u psaní HTML kódu. Dobře napsaný HTML kód je základem dobré SEO optimalizace. Tato služba je pro nás samozřejmostí a dostáváte ji automaticky zdarma.
 • Zvýšíme hodnotu stránek zařazením webové prezentace do internetových katalogů.
 • Vytvoříme zpětnou vazbu v podobě kvalitních zpětných odkazů na Vaše stránky od obchodních partnerů.

Nezapomeňte, SEO optimalizace je v podstatě ten nejdůležitější krok na cestě za úspěchem webové prezentace na internetu!

 

Nabízíme kvalitní SEO optimalizaci

Pokud to myslíte se svou webovou prezentací vážně, nezbývá, než začít optimalizovat Vaše stránky pro vyhledávače. Pokud začínáte a chcete si udělat optimalizaci sami, zaměřte se hlavně na následující body. Pokud se rozhodnete svěřit SEO optimalizaci nám, jsme připraveni. Pokud budete chtít pouze zjistit Vaši pozici, není problém vypracovat pouze SEO analýzu*. V obou případech kontaktujte našeho SEO analytika.

SEO optimalizace dle našeho ověřeného postupu v bodech:

 • analýza protokolu HTTP, dostupnost serveru
  Prověříme HTTP hlavičky Vašich stránek tak, aby nekladly žádný odpor vyhledávacím robotům, aby neobsahovaly zbytečná přesměrování apod.
 • prověření kvality kódu s důrazem na nejdůležitější části, struktura HTML
  Zkontrolujeme kódy Vašich stránek se zaměřením na HTML kódy. Součástí tohoto kroku je zároveň odstranění veškerých chyb tak, aby Vaše stránky byly 100% validní podle standardu W3C.
 • kontrola popisu stránek (description) a klíčových slov (keywords)
  Všechny stránky Vaší webové prezentace by měly mít unikátní popis description a keywords. Při tomto kroku probíhá kontrola těchto dvou elementů a jejich případná úprava.
 • vytvoření souboru sitemap.xml, propojení s Googlem
  Vytvoříme soubor sitemap.xml, vytvoříme účet u společnosti Google (tento účet provozujete zdarma) a propojíme tento účet se souborem sitemap.xml. Toto je nejsnažší cesta k tomu, aby Vás měl Google „rád“.
 • kontrola použití klíčových slov v URL adresách, názvech stránek, nadpisech stránek a v samotném textu
  Zaměříme se na klíčová slova ve všech URL adresách, názvech stránek atd. Všechna tato klíčová slova později posouvají Vaše stránky ve výsledku vyhledávání směrem nahoru.
 • *ověření pozice klíčových slov ve vyhledávačích
  Změříme pozici klíčových slov a spojených výrazů ve vyhledávačích (Google, Seznam, Atlas, Centrum, Jyxo) do 100. místa. Provádíme měření každých 14 dní a porovnáváme výsledky s předchozím měřením. Po každé aktualizaci pozic klíčových slov dostanete aktualizovanou tabulku s uvedením současných pozic + hodnotu změny oproti poslednímu měření. Z této tabulky jednoduše vyčtete, o kolik pozic se změnil výsledek vyhledávání oproti předchozímu stavu.
 • *srovnání pozice klíčových slov s konkurenčními servery
  Pokud máte přímého konkurenta, můžeme pro Vás vytvořit srovnávací test na klíčová slova. Budete mít srovnání pozic na klíčová slova na jednotlivých vyhledávačích se svými konkurenty.
 • registrace do internetových katalogů
  Zaregistrujeme Vaši webovou prezentaci do nejdůležitějších českých i zahraničních katalogů, v případě e-shopu i do katalogů e-shopů.
 • tvorba zpětných odkazů
  Vyhledáme pro Vás webové prezentace, které se zabývají podobným oborem jako vy a dohodneme výměnu odkazů. Zpětné odkazy na Vaše stránky jsou nedílnou součástí dobré SEO optimalizace.

Teď nezbývá nic jiného než počkat, až se změny projeví a Vaše webová prezentace začne stoupat vzhůru v žebříčku vyhledaných stránek.
Nicméně Vás musíme předem upozornit na fakt, že se kritéria a trendy neustále mění, takže SEO optimalizace vlastně nikdy nekončí. Své stránky je třeba neustále kontrolovat a hlídat.

 

 

 

cz
cz

Kontakt:
Naproma Production, s.r.o.
Na Valech 32
160 00 Praha 6
tel.:   233 344 631
         242 499 893
         242 430 946
fax:   233 344 632
naproma@naproma.cz

 

Partneři:
Půjčovna navigací GPS