... Tvorba webových stránek

Webdesign

Virtuální prohlídky od 490 Kč

21.07.2011

Virtuální prohlídky nejvyšší kvality za přijatelné peníze, on-line ceník, portfolio panoramat… Více virtuálních prohlídek na www.virtual360.cz

Vaše webové stránky ve vyhledávačích?

04.02.2009

Pokud Vaše webové stránky nezobrazují internetové vyhledávače např. Google nebo Seznam na předních pozicích, je pravděpodobné, že máte webové stránky špatně optimalizované. Nechte si od nás zhotovit analýzu ZDARMA, pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle +420 603 442 778 nebo na našem e-mailu.

Virtuální prohlídky focené z 10 metrů

29.04.2008

Exteriéry, sportoviště, rozlehlé areály, golfová hřiště... To je jen pár možností, kde využít tyto exkluzivní panoramatické fotografie! Někde fotografie z běžné výšky prostě nestačí, proto přicházíme se zcela novou technologií focení virtuálních prohlídek. A takhle to celé vypadá...

Virtuální prohlídka na mobilu

09.04.2008

Nyní můžete mít virtuální prohlídku i na svém mobilním telefonu! Pochlubte se partnerům a kamarádům s interiérem nebo exteriérem Vaší firmy kdykoliv a kdekoliv.

Tvorba webových stránek - webdesign

Grafický návrh

Grafický návrh je podstatnou součástí dobré internetové prezentace. Z tohoto důvodu na něj klademe velký důraz s ohledem na nejnovější trendy a možnosti současného internetu.

Mějte na paměti, že klíčovou roli při získávání nového klienta hraje první dojem. Pokud se Vám nepovede zaujmout během několika málo okamžiků, můžete si být jisti, že klient zavře prohlížeč nebo přejde na stránky Vaší konkurence. Šance, že se ještě někdy vrátí, je opravdu mizivá.

Naše priority při tvorbě grafického návrhu:

  • přehlednost a dobrá dostupnost pro široký okruh uživatelů
  • upoutat pozornost důležitých bodů prezentace
  • přijatelná velikost webové prezentace a následná rychlost zobrazení na internetu
  • líbivá grafika s důrazem na detail
  • kombinace barev s ohledem na dobrou čitelnost obsahu
  • oživení drobnými animacemi

Grafický návrh a zejména základní struktura inernetové prezentace je prvním důležitým krokem dobrého webu. Věnujeme mu proto obzvlášť velkou pozornost a čas.

 

Kódování (X)HTML

Na celosvětovém trhu je k dispozici nepřeberné množství různých prohlížečů webových stránek od těch nejvíce rozšířených na klasických stolních PC (Internet Explorer, Firefox), až po ty méně rozšířené na stolních počítačích se systémem MAC OS X (Apple Macintosh), Palm apod. V této oblasti vycházíme vstříc všem uživatelům a optimalizujeme stránky pro co největší okruh uživatelů. Proto klademe důraz na kvalitně napsaný kód podle světových standardů (www.w3.org).

V drtivé většině případů píšeme kódy v XHTML Strict 2.0 s využitím CSS stylů. Velkou výhodou této moderní technologie je možnost dodatečné změny grafiky nezávisle na jejím obsahu. Klient, který používá textové prohlížeče bez zobrazování obrázků, nebude ošizen o obsah stejně tak jako ostatní uživatelé.

Výhodou je také velmi malá velikost výsledných souborů a tím i rychlé načítání stránek na internetu.

 

Programování internetových a intranetových aplikací

Pokud uvažujete o rezervačním systému Vaší firmy, redakčním systému nebo elektronickém obchodě, neobejdete se bez moderních scriptovacích jazyků. Na tvorbu těchto internetových a intranetových aplikací používáme technologii PHP s využitím databází MySQL (na náročnější aplikace též SQL server nebo Oracle).

Často se stává, že scriptovací jazyky tvoří značnou bariéru pro vyhledávací roboty, které Vám pomáhají prosadit Vaše firemní prezentace na rozsáhlém internetu. K tomuto účelu využíváme moderní technologie, které tyto bariéry odstraňují.

Námi naprogramované aplikace jsou objektově orientované a přehledně napsané. Výsledkem je vždy aplikace, která je dobře připravena na pozdější úpravy a rozšíření.

 

Interaktivní prvky

Každá prezentace by měla být zároveň přehledná a jednoduchá, ale také by měla něčím zajímavým zaujmout. Proto se snažíme prezentace nějak oživit drobnými animacemi a interaktivními prvky. Nejčastěji se jedná o jednoduché animace ve Flash formátu. Tento formát preferujeme pro malou velikost výsledného souboru a také vzhledem k velkému rozšíření mezi uživateli.

cz
cz

Kontakt:
Naproma Production, s.r.o.
Na Valech 32
160 00 Praha 6
tel.:   233 344 631
         242 499 893
         242 430 946
fax:   233 344 632
naproma@naproma.cz

 

Partneři:
Půjčovna navigací GPS