... Virtuální prohlídky


Virtuální prohlídky od 490 Kč

21.07.2011

Virtuální prohlídky nejvyšší kvality za přijatelné peníze, on-line ceník, portfolio panoramat… Více virtuálních prohlídek na www.virtual360.cz

Vaše webové stránky ve vyhledávačích?

04.02.2009

Pokud Vaše webové stránky nezobrazují internetové vyhledávače např. Google nebo Seznam na předních pozicích, je pravděpodobné, že máte webové stránky špatně optimalizované. Nechte si od nás zhotovit analýzu ZDARMA, pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle +420 603 442 778 nebo na našem e-mailu.

Virtuální prohlídky focené z 10 metrů

29.04.2008

Exteriéry, sportoviště, rozlehlé areály, golfová hřiště... To je jen pár možností, kde využít tyto exkluzivní panoramatické fotografie! Někde fotografie z běžné výšky prostě nestačí, proto přicházíme se zcela novou technologií focení virtuálních prohlídek. A takhle to celé vypadá...

Virtuální prohlídka na mobilu

09.04.2008

Nyní můžete mít virtuální prohlídku i na svém mobilním telefonu! Pochlubte se partnerům a kamarádům s interiérem nebo exteriérem Vaší firmy kdykoliv a kdekoliv.

Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídka Opel Astra

Virtuální prohlídky
se staly fenoménem dnešní doby. Obzvlášť nastupující generace bere virtuální realitu jako samozřejmost. Vzhledem k tomu, že se tímto tématem detailně zabýváme, budeme se snažit nastínit, co Vám může virtuální realita přinést a co pro Vás konkrétně znamená.

Virtuální prohlídka je soubor panoramatických fotografií s úhlem pohledu 360x180° (celý prostor kolem Vás včetně oblohy a země) sloučených v jednu virtuální prohlídku doplněnou plánkem půdorysu. Panoramatické fotografie jsou doplněny průchozími body, které se zobrazují přímo v panoramatické fotografii například jako šipky na dveřích. Kliknutím na tyto body návštěvník prochází do další místnosti, čímž se docílí pocit skutečné virtuální prohlídky.

Virtuální prohlídky vytváříme v několika stupních kvality. Stačí si jen vybrat ten správný poměr ceny a výsledku.

 

Kvalita panoramatických fotografií

HQ – střední kvalita

Panoramatické fotografie v této kvalitě ve výsledném formátu zabírají 100-200 Kb na disku. Virtuální prohlídky s fotografiemi v této kvalitě jsou vhodné pro pomalejší připojení k internetu. Detaily fotografie jsou v porovnání s SHQ kvalitou neostré. Foceno kompaktními digitálními přístroji Nikon.

SHQ – vysoká kvalita

Panoramatické fotografie v této kvalitě ve výsledném formátu zabírají cca 1-2 Mb na disku. Virtuální prohlídky s fotografiemi v této kvalitě jsou vhodné pro rychlé připojení k internetu. Fotografie jsou velmi ostré, můžeme generovat panoramatické fotografie i v tiskové kvalitě. Na tyto panoramatické fotografie používáme digitální zrcadlovky Nikon D80 s rozlišením 12 Mpxl. Výsledkem je výborná světelnost zvláště v restauracích, barech a temnějších místnostech. Doporučujeme focení kvalitou SHQ a uložení ve dvojím provedení CD/web.

porovnání panoramatických fotografií HQ a SHQ

Reklamní kolečko na podlaze

Standardně dáváme na každou panoramatickou fotografii reklamní kolečko Naproma. Pro náročnější klienty nabízíme možnost vytvoření kompletní panoramatické fotografie bez jakékoliv reklamy nebo vlastní reklamní kolečko s firemním logem.

 

Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky s plánkem

Každou virtuální prohlídku řešíme individuálně, tzn. co virtuální prohlídka „z naší dílny“ to originál. Používáme materiály ze zdrojů našeho klienta a sestavujeme z nich pozadí pod virtuální prohlídku včetně firemního loga. Podstatnou část tvoří půdorys podlaží nebo exteriéru. Virtuální prohlídku lze kromě panoramatických fotografií doplnit o popisky, průvodní texty, zvuk, statické fotografie a mnoho dalších drobností.

Virtuální prohlídky bez plánku

Pro ty, kteří nechtějí investovat do virtuální prohlídky s plánkem, nabízíme variantu bez plánku. Rozdíl je v tom, že tuto virtuální prohlídku lze ovládat pouze pomocí průchozích bodů (šipek).

Výstupní formát

Jako výstupní formát používáme v současné době Flash pro jeho výbornou dostupnost pro širokou veřejnost. Většina uživatelů internetu má ve svém prohlížeči nainstalovaný Flash Player. Starší prohlídky jsou vytvořeny ve formátu Java.

cz
cz

Kontakt:
Naproma Production, s.r.o.
Na Valech 32
160 00 Praha 6
tel.:   233 344 631
         242 499 893
         242 430 946
fax:   233 344 632
naproma@naproma.cz

 

Partneři:
Půjčovna navigací GPS